História koncertov

Koncerty 2017

27.6. Bubenícky koncert - žiaci odboru hra na bicích nástrojoch
26.6. Flautovo-gitarový koncert - Alexandra Volentierová (flauta) & Marek Horňák (gitara)
21.6. Figarova svadba - žiaci odboru spev
16.6. Absolventský koncert - Dominik Haliarský (klavír)
15.6. Spevácky koncert žiakov odboru hudobno-dramatické umenie
13.6. Absolventský koncert - Filip Borecký (tanec)
12.6. Vojna nemá ženskú tvár - predstavenie žiakov V. a VI. ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Centrum nezávislej kultúry Záhrada
9.6. Noc kostolov - organový koncert žiakov odboru hra na organe - farský kostol Nanebovzatia Panny Márie
8.6. Saxofónový koncert - Ondrej Michalisko
7.6. Absolventský koncert - Juraj Janiczek (husle) & Lucia Švihlová (spev)
6.6. Absolventský koncert - Vladimíra Kolibíková (spev)
5.6. Absolventský koncert - Alena Hermanová (husle)
31.5. Absolventský koncert - Ivana Agóčová (spev) & Michal Štipka (gitara)
29.5. Absolventský koncert žiakov odboru hudobno dramatické umenie - Ivana Barnasová & Mária Knoppová & Terézia Králiková & Ema Kristofová & Laura Lamperová, Divadlo štúdio tanca
29.5. Absolventský koncert - Zuzana Kollerová (klarinet)
25.5. Absolventský koncert - Katarína Mojžišová (spev) & Ladislav Porteleki (gitara)
24.5. Absolventský koncert - Matúš Bučko (kontrabas) & Martin Kurek (spev)
24.5. Absolventský koncert - Petronela Čižmáriková (spev) & Ingrid Vlčková (akordeón)
23.5. Mať Filipa je dôležité - umelecké predstavenie žiakov IV. ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Robotnícky dom, II. premiéra
23.5. Mať Filipa je dôležité - umelecké predstavenie žiakov IV. ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Robotnícky dom, I. premiéra
18.5. Absolventský koncert - Matej Smutný (bicie nástroje)
16.5. Spevácky koncert žiakov odboru hudobno-dramatické umenie
11.5. Absolventský koncert - Alexandra Prohásková (flauta)
10.5. Absolventský koncert - Terézia Kelementová (dirigovanie), Štátna vedecká knižnica
5.5. 25. výročie školy - Slávnostný koncert, Štátna opera
4.5. 25. výročie školy - Chrámový koncert speváckych zborov a orchestra, Katedrála svätého Františka Xaverského
3.5. 25. výročie školy - Radničný koncert žiakov a pedagógov, Cikkerova sieň, Radnica
2.5. 25. výročie školy - Koncert žiakov tanečného odboru, Divadlo Štúdio tanca
28.3. Klarinetový recitál - Zuzana Kollerová
21.3. "Mrzne Mrázik?" muzikálové predstavenie, Robotnícky dom
16.3. Belle Époque
13.3. Komorný koncert - Jana Bystrianská (klavír) & Antónia Tomalová (klavír) & Magdaléna Matisová (spev)
8.3. Kolaudačný organový koncert
9.2. Výnimočný koncert výnimočných hudobníkov, Aula Zdravotníckej univerzity
9.2. Večer súčasného tanca 2, Robotnícky dom
26.1. Koncert žiakov odboru hra na bicích nástrojoch

 

Koncerty 2016

20.12. Tanečný večer, Divadlo Štúdio tanca
19.12. Adventný koncert, rímsko-katolícky kostol svätej Alžbety, Zvolen
18.12. Adventný koncert, farský kostol Nanebovzatia Panny Márie
14.12. Klavírny koncert - Antónia Tomalová
10.12. "Mrzne Mrázik?" muzikálové predstavenie, Robotnícky dom
9.12. "Mrzne Mrázik?" muzikálové predstavenie, Robotnícky dom
8.12. Slávnostný chrámový koncert, farský kostol Nanebovzatia Panny Márie
2.12 Klavírny koncert - Dominik Haliarský
6.8. Kultúrne leto a hradné slávnosti Bratislava - Daniel Radič (violončelo), Vojtech Botoš (viola), Alena Hermanová (husle)
28.6. Umrieť mladý - predstavenie žiakov odboru hudobno-dramatické umenie
21.6. Umrieť mladý - predstavenie žiakov odboru hudobno-dramatické umenie
20.6. Mandarínková izba - divadelná komédia žiakov III. ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Robotnícky dom
20.6. Husľový recitál - Alena Hermanová
15.6. Operné fragmenty
9.6. Absolventský koncert žiakov odboru tanec, Divadlo Štúdio tanca
9.6. Absolventský koncert - Samuel Juráš (bicie nástroje)
8.6. Absolventský koncert - Matej Šajgalík (klavír) & Paulína Ševcová (klavír)
26.5. Koncert mladých umelcov - Daniel Radič (violončelo) & Vojtech Botos (viola)
25.5. Absolventský koncert - Žaneta Kravcová (spev)
24.5. Love noci svätojánskej - Maturitná inscenácia žiakov 4.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Bábkové divadlo na rázcestí
23.5. Husľový recitál - Alena Hermanová
20.5. Profilový koncert žiakov odboru tanec, Divadlo Štúdio tanca
19.5. Bubenícky koncert - Matej Smutný
17.5. Absolventský koncert - Barbora Kršiaková (spev) & Alžbeta Ondrejková (klavír)
15.5. Absolventský koncert - Marta Kurajdová (organ), Rímskokatolícky kostol Sielnica
12.5. Absolventský koncert - Aurelia Attianese (spev)
11.5. Koncert žiakov - Marek Horňák (gitara) & Alexandra Volentierová (flauta)
10.5. Love noci svätojánskej - Maturitná inscenácia žiakov 4.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Bábkové divadlo na rázcestí
10.5. Absolventský koncert - Klaudia Roháčová (klarinet)
5.5. Absolventský koncert - Katarína Šabová (organ), Rímskokatolícky kostol Sielnica
4.5. Absolventský koncert - Anna Kirschbaumová (skladba)
3.5. Absolventský koncert - Katarína Šabová (dirigovanie), Robotnícky dom
28.4. Zoznámte sa s muzikálom, Robotnícky dom
20.4. Hudba ruských skladateľov prvej polovice 20. storočia
19.4. Koncert žiakov oddelenia sláčikových nástrojov, Robotnícky dom
22.3. Organové matiné
8.3. Koncert žiakov konzervatória pri príležitosti MDŽ, Cikkerova sieň, Radnica
26.2. Koncert žiakov odboru tanec, Centrum nezávislej kultúry Záhrada
20.1. Antigona - predstavenie žiakov III.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Stredoslovenské osvetové stredisko

 

Koncerty 2015

17.12. Koncert žiakov tanečného odboru, aula Slovenskej zdravotníckej univerzity
16.12. Adventný koncert - farský kostol Nanebovzatia Panny Márie
14.12. Adventný koncert - rímsko-katolícky kostol svätej Alžbety, Zvolen
1.-2.12. Prehliadka mladých organistov
20.11. Cimbalové zrkadlenie, Primaciálny palác, Bratislava
19.11. Cimbalové zrkadlenie
26.6. Klavírny koncert - Dominik Haliarský
18.6. Husľový recitál - Alena Hermanová
17.6. Koncert žiakov II. ročníka žiakov HDU, Stredoslovenské osvetové stredisko
11.6. Operné predstavenie žiakov odboru spev Orfeus a Eurydika
8.6. Koncert žiakov II. a III.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Štúdio tanca
5.6. Absolventský koncert žiakov odboru tanec, Divadlo Štúdio tanca
28.5. Absolventský koncert - Barbora Krišková (flauta)
28.5. Absolventský koncert - Zuzana Holíková (cimbal)
27.5. Absolventský koncert - Anna Drozdová (akordeón) & Michaela Šipeková (saxofón)
26.5. Absolventský koncert - Sára Juriková (klarinet) & Ladislav Porteleki (gitara)
19.5. Koncert žiakov IV. ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, bábkové divadlo
12.5. Absolventský koncert - Zuzana Kollerová (klarinet) & Ladislav Porteleki (gitara)
5.5. Orchestrálny absolventský koncert - Barbora Krišková (flauta) & Marta Gondová (violončeleo) & Zuzana Holíková (cimbal) & Martin Fačko & Jozef Sivák & Martina Kuštárová & Karolína Rumanová (gitara)
5.5. Koncert žiakov odboru tanec, Štúdio tanca
4.5. Absolventský koncert - Filip Urda (akordeón), Cikkerova sieň, Radnica
29.4. Absolvetnský koncert - Samuel Kmotorka (bicie nástroje)
28.4. Orchestrálny koncert, Nová Baňa
23.4. Absolventský koncert - Ján Sedlický (husle), Štátna opera
23.4. Koncert žiakov odboru tanca, Púchov
4.3. Koncert žiakov odboru skladba
11.2. Koncert žiakov IV.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Záhrada
29.1. Koncert žiakov II.ročníka odboru hudobno-dramatické umenie, Záhrada
27.1. Konzervatoristi na radnici

 

Koncerty 2014

10.12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
9.12. Adventný koncert - Kaplnka kňazského seminára sv. Františka Xaverského, Badín
8.12. Adventný koncert - Rímsko-katolícky kostol svätej Alžbety, Zvolen
8.12. Koncert žiakov odboru tanca, Štúdio tanca
24.11. Výchovný koncert
18. 6. Husľový recitál - Ján Sedlický
10. 6. Operné fragmenty
10. 6. Matinée - Alena Hermanová (husle)
9. 6. Absolventský koncert tanečného odboru, Štátna opera
29. 5. Koncert žiakov odboru tanec - Štúdio tanca
29. 5. Absolventský koncert - Peter Suran (viola)
28. 5. Absolventský koncert - Pavol Čižmár (akordeón)
27. 5. Abs.koncert - Martin Javorčík (gitara) & Michaela Tonková (spev) & Peter Račko (spev)
22. 5. Absolventský koncert - Michal Výbošťok (husle)
21. 5. Absolventský koncert - Katarína Mihálová (klarinet) & Matej Droppa (trúbka)
20. 5. Absolventský koncert - Michal Bartánus (bicie)
15. 5. Absolventský koncert - Andrea Stračinová (cimbal) & Ema Kazimírová (flauta)
13. 5. Absolventský koncert s komorným orchestrom - Ľuboš Melničák (husle)
12. 5. Absolventský koncert - Dana Trokšiarová (spev)
27. 1. Koncert žiakov odboru hudobno-dramatické umenie

 

Koncerty 2013

18. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
17. 12. Koncert žiakov odboru tanca Konzervatória Jána Levoslava Bellu - Štúdio tanca
16. 12. Adventný koncert Konzervatória Jána Levoslava Bellu - Rímsko-katolícky kostol svätého Dominika, Zvolen - západ
11. 12. Adventný koncert Konzervatória Jána Levoslava Bellu - Kaplnka kňazského seminára svätého Františka Xaverského, Badín
20. 6. Koncert žiakov odboru hudobno-dramatické umenie - Štúdio tanca
13. 6. Operné fragmenty
11. 6. Absolventský koncert - Jakub Stračina (kontrabas)
6. 6. Absolventský koncert - Peter Korman (kontrabas) & Veronika Faglicová (hoboj)
5. 6. Absolventský koncert - Magdaléna Kartáčová (organ) - Rímsko-katolícky kostol svätého Dominika, Zvolen - západ
5. 6. Absolventský koncert - Kristína Gotthardtová (spev)
3. 6. Absolventský koncert - Ján Šufliarský (cimbal) & Matúš Medveď (gitara)
30. 5. Absolventský koncert - Ivana Chrapková (klavír) & Anna Ciganocová (spev)
29. 5. Absolventský koncert - Marko Plachetka (husle) & Erik Kováč (gitara)
28. 5. Absolventský koncert - Marek Abrahám (cimbal) & Stanislava Vozárová (husle)
24. 5. Absolvetnský koncert žiakov tanečného odboru - Štúdio tanca
22. 5. Absolventský koncert - Petronela Luptáková (viola) & Eva Drugdová (husle)
22. 5. Katarína Kubaliaková (klavír) & Lucia Chocholáčková (akordeón)
15. 5. Absolventský koncert - Michal Suchár (klarinet) & Pavol Demeter (violončelo) & Jozef Berky (pozauna)
14. 5. Absolventský koncert - Jana Klimeková (dirigovanie) & Jordán Žufka (akordeón) - Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela
14. 5. Absolventský koncert - Terézia Ďuricová (spev) & Ľubomíra Kurtulíková (husle)
14. 5. Absolventský koncert - Veronika Marunová (spev) & Radoslav Pustaj (klarinet)
13. 5. Absolventský koncert - Anna Ciganocová (spev) & Ivana Chrapková (klavír) & Veronika Faglicová (hoboj) & Matúš Medveď (gitara) & Ján Šufliarsky (cimbal)
9. 5. Absolventský koncert - František Herman (organ, dirigovanie) - Katedrála sv. Františka Xaverského
18. 4. Koncert tanečného odboru, Štúdio tanca
28. 1. I like the musical - koncert žiakov hudobno-dramatického odboru

 

Koncerty 2012

19. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
23. 10. Absolventský koncert - Martin Uherek (saxofón)
20. 9. Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Dalibor Karvay (husle) & Vladimir Porockij - Suita Kontrasty - Peter Palacka & Filip Urda (akordeón) - Evanjelický kostol, Tisovec
19. 9. Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Dalibor Karvay (husle) & Vladimir Porockij - Suita Kontrasty - Peter Palacka & Filip Urda (akordeón) - Kino Vatra, Nová Baňa
18. 9. Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Dalibor Karvay (husle) & Vladimir Porockij - Suita Kontrasty - Peter Palacka & Filip Urda (akordeón) - Evanjelický kostol Svätej Trojice, Zvolen
17. 9. Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Dalibor Karvay (husle) & Vladimir Porockij - Suita Kontrasty - Peter Palacka & Filip Urda (akordeón) - Kostol Najsvätejšej Trojice, Košice
16. 9. Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Dalibor Karvay (husle), Vladimir Porockij - Suita Kontrasty - Peter Palacka a Filip Urda (akordeón) - Dulova Ves
20. 6. Večer muzikálových melódií
16. 6.

Orchestrálny koncert - West Virginia Youth Symphony & Komorný orchester Konzervatória Jána Levoslava Bellu - Štátna opera

16. 6.

Orchestrálny koncert - George Gershwin - Rhapsody in blue - Adam Stráňavský & Robert Turizziani & West Virginia Youth Symphony & Komorný orchester Konzervatória Jána Levoslava Bellu - Štátna opera

12. 6. Absolventský koncert - Mária Čunderlíková (husle) & Adriana Známová (spev)
7. 6. Operné fragmenty - operné štúdio
29. 5. Absolventský koncert - Tomáš Hríbik (bicie) & Dominik Vladulovič (gitara)
4. 5. Slávnostný koncert k 20. výročiu školy - Štátna opera
3. 5. Slávnostný koncert k 20. výročiu školy - Katedrála sv. Františka Xaverského
9. 2. Dalibor Karvay - Antonio Vivaldi - Štyri ročné obdobia - Štátna opera
10. 1. Večer nad evanjeliom - Diecézne centrum Jána Pavla II.

 

Koncerty 2011

20. 12. Večerné dychové matiné
19. 12. Adventný koncert - Rímsko-katolícky kostol svätej Alžbety, Zvolen
14. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
9. 12. Koncert žiakov tanečného odboru - Europa culture centre
5. 12. Akordeónový recitál žiakov školy
11. 11. Cena predsedu BBSK - Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Zvolen
15. 6. Christoph Willibal Gluck - Oklamaný Kadi
7. 6. Akordeónový recitál žiakov školy
31. 5. Absolventský koncert - Monika Prôčková (klarinet) & Matej Krella (trúbka)
19. 5. Absolventský koncert - Marek Bednarčík (bicie) & Jakub Tokoly (akordeón)
16. 5. Absolventský koncert - Matúš Šimko (spev) & Dagmar Vývleková (spev)
12. 5. Diplomový koncert - Michaela Kukurová (spev)
9. 5. Absolventský koncert - Aleš Turčan (trúbka), Matej Novotník (klavír) a Andrej Jurkovič (klavír)
4. 5. Skladateľský koncert
2. 5. Absolventský koncert - Denisa Kabáčová (organ) - Katedrála svätého Františka Xaverského
20. 4. Pocta rodákom
16. 3. Na vlnách muzikálu - múzeum SNP
20. 1. Večer muzikálových melódií

 

Koncerty 2010

15. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
28. - 30. 5 a 1. - 2. 6. "O sestre drakom unesenej" - tanečná inscenácia na motívy rozprávok Pavla Dobšinského - Europa culture centre
28.-29.5. IV. Európsky festival umeleckého školstva - Katedrála sv. Františka Xaverského
28. 5. Absolventský koncert - Anna Burdová (klavír) & Michal Ugler (bicie)
27. 5. Absolventský koncert - Andrej Turčin (husle) & Ľubomíra Dzúriková (hoboj)
26. 5. Joaquin Rodrigo: Concierto de Aranjues - Europa culture centre
19. 5. Štúdio mladých - verejná nahrávka Slovenského rozhlasu
15. 5. Tribute to Michael Jackson - Modrý Kameň
7. 5. Absolvetnský koncert - Júlia Václavíková (klavír) & Zuzana Uhríková (spev)
22.,23.4. a 5.5. Koncert miešaného a dievčenského speváckeho zboru konzervatória
29. 4. Medzinárodný deň tanca - exteriérová performance - ulice mesta
19. 4. Operné framgenty
28.-30.3. Celonárodná súťaž flautistov - Debrecen
18. 3. Koncert tanečného odboru - Europa culture centre

 

Koncerty 2009

21. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
14. 12. Adventný koncert - Evanjelický kostol Radvaň
9. 12. One of the ways - koncert tanečného odboru (moderný tanec) - Europa culture centre
júl Zájazd speváckeho zboru do Španielska
18. 6. Absolventský koncert - Žiaci tanečného odboru - Europa Culture centre
18. 6. WorkshoPrezentácia - herectvo a javisková reč
17. 6. Absolventský koncert - Veronika Stachurová (dirigovanie) - Ekonomická fakulta
10. 6. Absolventský koncert - Dominik Frčka (akordeón)
3. 6. Absolventský koncert - Tibor Iván (akordeón) - Robotnícky dom
1. 6. Absolventský koncert - Sofiya Svinkovskaya (klavír)
26. 5. Absolventský koncert - Juraj Raši (bicie) & Jaroslav Bežák (bicie) & Róbert Vážan (trúbka)
21. 5. Absolventský koncert - Martin Černák (klarinet) & Zuzana Hutníková (husle)
4. 5. Absolventský koncert - Jana Geschwandtnerová (gitara)
28. 4. Koncert tanečného odboru - Europa culture centre
23. 4. Otvárací koncert Festivalu Viliama Figuša Bystrého - Europa culture centre
22. 4. Magisterský absolventský koncert - Dalibor Karvay (husle)
20.04. Koncert Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Kollégium - Debrecen .doc
17. 4. Jarný hudobný salón.doc
23. 3. Deň učiteľov pre BBSK - Zvolenský zámok
13. 3. Galavečer - PKO Nitra
20. 2. Ples Harmony - Hotel Lux

 

Koncerty 2008

18. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
16. 12. Koncert - Pamätník SNP
14. 12. Adventný koncert - Rímsko-katolícký kostol, Slovenská Ľupča
13. 6. Absolventský koncert - Žiaci tanečného odboru - Divadelné štúdio Fakulty dramatických umení Akadémie umení
12. 6. Absolventský koncert- Mykhaylo Zakhariya (cimbal) - koncertná sála konzervatória
2. 6. Absolventský koncert - Miroslava Malá, Valéria Novická (flauta) & Belinda Sandiová (gitara) & Michaela Feketová (flauta) & Vejana Faboková (hoboj)
26. 5. Absolventský koncert - Dana Demeová (klavír)
15. 5. Absolventský koncert - Michaela Kukurová (spev)
14. 5. Koncert žiakov konzervatória - Belinda Sandiová (gitara) & Michaela Feketová (flauta) & Vejana Faboková (hoboj)
6. 5. Diplomový koncert - Michal Červienka (akordeón)
5. 5. Komorný recitál - Tibor Iván (akordeón) & Štefan Doniga - Robotnícky dom
23. 4. Zborový koncert - Ekonomická fakulta
18. 4. Žiaci tanečného odboru - Komorné divadlo
9. 2. Ples - Lučenec
6. 2. Operné štúdio

 

Koncerty 2007

11. 12. Rezonancie - Slovenský rozhlas
27. 11. 15. výročie školy - Slávnostný koncert - Dom kultúry
14. 6. Žiaci oddelenia strunových nástrojov
29. 5. Absolventský koncert - Michaela Feketová (flauta)
26. 4. Festival Viliama Figuša Bystrého - Miešaný spevácky zbor - Ekonomická fakulta
25. 4. Absolventský koncert - Vejana Faboková (hoboj)

 

Koncerty 2006

17. 11. Ján Levoslav Bella - Bergglocke koncert žiakov konzervatória - Liptovský Mikuláš
18. 10. Banskobystrické hudobné dni - Koncert žiakov konzervatória
5. 6. Absolventský koncert - Žiaci tanečného odboru
1. 6. Absolventský koncert - Dominik Frčka (akordeón)
21. 4. Henry Purcell - Dido & Aeneas - Štátna opera
23. 1. Koncert pre Rotary club - Michaela Kukurová (spev) a Stanislav Matis (spev) - Štátna opera

 

Koncerty 2005

14. 12. Adventný koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
24.-28.8. Internation youth band festival - Grécko
22. 6. George Gerschwin - Rhaspody in blue
21. 6. Koncert laureátov súťaží v speve
10. 6. Koncert žiakov tanečného odboru - Dom kultúry
1. 6. Operné štúdio
23. 4. Rockové requiem - námestie SNP
21. 4. Rockové requiem - kino Urpín

 

Koncerty 2004

24. 10. Banskobystrické hudobné dni - koncert žiakov konzervatória
9. 9. Chrámový koncert - Katedrála svätého Františka Xaverského
21. 5. Absolventský koncert - Peter Kovács (hoboj)
5. 4. Festival Viliama Figuša Bystrého - koncert speváckeho zboru konzervatória

 

Koncerty 2003

12. 9. Návšteva svätého otca Jána Pavla II. - Námestie SNP
19. 11. Koncert žiakov oddelenia spevu
26. 10. Benefičný koncert - Štátna opera
11. 6. Absolventský koncert - Ivana Úradníková (klavír)
10. 6. 70. výročie Dagmar Rohovej-Boksovej
28. 5. Absolventský koncert - Michal Červienka (akordeón)
23. 4. Absolventský koncert - Martin Budinský (cimbal) - Štátna opera
15. 4. Koncert speváckeho zboru konzervatória
24. 3. Koncert žiakov tanečného odboru

 

Koncerty 2002

17. 12. Adventný koncert, Katedrála svätého Františka Xaverského
29. 10. Igor Dibák - Prorok Rak - Štátna opera
1. 10. Akordeónový recitál - Michal Červienka (akordeón)
30. 5. Absolventský koncert - Peter Ripka (spev) & Lukáš Žofčin (hoboj)
22. 5. Absolventský koncert - Oľga Jackuliaková (organ) - Katedrála svätého Františka Xaverského
20. 5. Absolventský koncert - Martin Javorčík (fagot)
14. 5. Absolventský koncert - Zuzana Trnavská (klarinet)
6. 5. 10. výročie školy - Slávnostný koncert - Štátna opera

 

Koncerty 2001

-
20. 12. Adventný koncert, Rímsko-katolícky kostol, Slovenská Ľupča
19. 12. Adventný koncert - Kremnica
18 . 12. Adventný koncert - Púchov
17. 12. Adventný koncert - Zvolen
6. 12. Koncert laureátov medzinárodných súťaží - Milan Paľa (husle), Michal Červienka (akordeón), Martin Budinský (cimbal) - Dom kultúry
22. 9. Koncert BHS
26. 3. Koncert - Marek Paľa (klavír), Milan Paľa (husle), Katarína Maďáriová (violončelo)
19. 3. Sólový recitál - Michal Červienka (akordeón)
14. 2. Valentínský koncert